Пребарување
Евро
Македонски

SSA395J1

Производител: SEIKO
SKU: SSA395J1
€768,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R57
Водоотпорност3 бари
СтаклоСафирно со двојно заоблување
Дијаметер42 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ