Пребарување
Евро
Македонски

SSB371P1

Производител: SEIKO
SKU: SSB371P1
€344,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер42.7 мм
РемчеСиликон
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ