Пребарување
Евро
Македонски

SSB401P1

Производител: SEIKO
SKU: SSB401P1
€320,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар8T63
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер41 мм
РемчеПлатнено
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ