Пребарување
Евро
Македонски

SSB445P1

SKU: SSB445P1
€366,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер43 mm
РемчеНе'рѓосувачки челик
ПолМашки
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*