Пребарување
Евро
Македонски

SSC817P1

Производител: SEIKO
SKU: SSC817P1
€848,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV192
Водоотпорност10 бари
Дијаметер39 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ