Пребарување
Евро
Македонски

SSK027K1

Производител: SEIKO
SKU: SSK027K1
€522,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамАвтоматик
Калибар4R34
Водоотпорност10 бари
СтаклоХардлекс со лупа
Дијаметер42.5 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
Времетраење41 час
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ