Пребарување
Евро
Македонски

SUP450P1

Производител: SEIKO
SKU: SUP450P1
€320,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV115
Водоотпорност3 бари
СтаклоЗаоблен хардлекс
Дијаметер30.5 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ