Пребарување
Евро
Македонски

SUP466P1

Производител: SEIKO
SKU: SUP466P1
€396,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV115
Водоотпорност3 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер25 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ