Пребарување
Евро
Македонски

SUR303P1

Производител: SEIKO
SKU: SUR303P1
€232,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар6N42
Водоотпорност5 бари
Дијаметер39 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ