Пребарување
Евро
Македонски

SWR062P1

Производител: SEIKO
SKU: SWR062P1
€300,80 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер32 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ