Пребарување
Евро
Македонски

SWR083P1

Производител: SEIKO
SKU: SWR083P1
€320,00 вклучен данок
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар4N30
Водоотпорност5 бари
СтаклоМинерално
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ