Пребарување
Евро
Македонски

SWR085P1

Производител: SEIKO
The SWR085P1 watch is the perfect complement to any women outfit, with its elegant case and sunray-finish blue satin-finish dial. This stainless steel watch features Roman numerals and a pretty blue cabochon. Elegant and robust, the watch is water-resistant to 5 bar and has a domed Hardlex crystal.
SKU: SWR085P1
€275,20 вклучен данок
Спецификација на производи
ПолЖенски
СтаклоМинерално
Водоотпорност5 бари
Калибар4N30
МеханизамКварцен
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ