Пребарување
Евро
Македонски

SWR087P1

Производител: SEIKO
The SWR087P1 watch is the perfect complement to any women outfit, with its elegant case and satin-finished sunray dial. This stainless steel watch features Roman numerals and a pretty blue cabochon. Elegant and robust, the watch is water-resistant to 5 bar and has a domed Hardlex crystal.
SKU: SWR087P1
€313,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
ПолЖенски
Водоотпорност5 бари
МеханизамКварцен
СтаклоМинерално
Калибар4N30
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ